Nabídka předplatného dětských anglických časopisů na šk. rok 2019/2020

Nabízíme možnost předplatit žákům jejich vlastní číslo anglického dětského časopisu Click a Crown. Jde o zajímavé časopisy v angličtině upravené tak, aby děti bavily a odpovídaly jejich jazykové úrovni. Zároveň s každým číslem časopisu děti dostanou i kód k doprovodným online aktivitám na své jazykové úrovni. Super pro ty, koho angličtina baví a chce si jí užít ještě víc, než stíháme ve škole.

Na rok 2019-2020 máme od vydavatele tuto nabídku:

Časopis CLICK (úroveň A1 – vhodný pro žáky 4., 5. a 6. ročníku) 5 čísel za 290,- Kč
Časopis CROWN (úroveň A2 – vhodný pro 7., 8. a 9. ročník) 5 čísel za 290,- Kč

Podívejte se na www.mg-plus.net , kde si můžete prohlédnout vzorová čísla a dozvědět se více podrobností.

Pokud si objednáte časopis přes školu, máte poštovné zdarma (časopisy budou posílány na adresu školy a děti je zde dostanou).

V případě zájmu zaplaťte prosím předplatné u p. učitele Prchlíka do 15. 6. 2019. Pokud se přihlásí více zájemců, dostaneme od vydavatelství slevu a rozdíl vrátíme.

click obalka   crown obalka