Copyright 2019 - Základní škola a Mateřská škola Střílky

28.červen byl v naší školce opravdu dnem s velkým D. Z našich předškoláčků se totiž pasováním stali školáci. Před dětmi jsou sice ještě dva měsíce prázdnin, ale toho dne poprvé zažily ten pocit, že škola je již opravdu volá a se školkou se jednou pro vždy budou muset rozloučit.Proto bylo třeba si ten den ve školce náležitě užít.

Vše začalo zábavním dopolednem s hrami a soutěžemi a to nejen pro předškoláky. Po krátkém oddechu pak čekalo na děti překvapení, když se ve dveřích objevila princezna z pohádky, aby pomohla s pasováním. Také děti ze ZUŠ s paní učitelkou měly pro děti připraveny program. Krásná byla v jejich podání slavnostní fanfára, která každému předškoláčkovi při pasování zazněla. Odpoledne už bylo v režii našich budoucích školáčků. Opět veselé dovádění, hry zaměřené na ještě větší stmelení kolektivu, táborák a nakonec spinkání ve školce s nezbytným nočním průzkumem tajemných zákoutí školky. Všechny tyto krásné vzpomínky na bezstarostná léta ve školce, skvělé kamarády i hodné paní učitelky navždy vryté do dětských duší jim snad pomohou směle vykročit do další etapy jejich dětství...

dscn3194

 

dscn3211

 

dscn3254  kopie

 

 

 

dscn3390

Další fotografie naleznete ZDE v galerii.

f t g m